KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14303092
nr 1430 3092
Blandteknik
Maritha Östlund, häst. Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 25x34, yttermått inklusive ram: 38x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:12:06
6/11 09:44:45
100 kr
8/11 15:00:16